Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці в сфері проведення випробувань продуктів нафтопереробки, нафтохімії та альтернативних палив.     

        Державне підприємство «Науково-дослідний інститут нафтопереробної та нафтохімічної промисловості «МАСМА» є провідним інститутом Міністерства енергетики та вугільної промисловості  у галузях нафтопереробки та нафтохімії.

           Випробувальний центр підприємства акредитований Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 від 18.12.2014, атестат акредитації  №2Н381, чинний до 21.02.2023, на проведення випробувань в сфері нафти та нафтопродуктів.

            Поряд з наданням науково-технічних послуг підприємствам, які входять до сфери управління Міненерговугілля, ДП «НДІННП «МАСМА» пропонує учасникам нафтогазового ринку весь спектр послуг стосовно випробування нафтопродуктів і нафти, зокрема:

- Безпосередні випробування нафти та нафтопродуктів на відповідність їх показників якості вимогам нормативних документів, від  відбору проб до надання відповідного протоколу;

-  Складання та видання листів-роз’яснень митним та податковим органам стосовно відповідності нафтопродуктів кодам ТН ВЕД;

-  Розробка технічних регламентів, технічних умов на ПММ та внесення змін до них, видача рекомендацій стосовно виробництва, контролювання якості, транспортування, приймання, зберігання, регенерації;

-  Випробування альтернативних палив з наданням експертного висновку щодо наявності ознак альтернативності;

-  Арбітражні, кваліфікаційні та експлуатаційні випробування ПММ, надання рішень про їх застосування, експертне та науково-технічне супроводження при їх впровадженні;

-  Виконання маркетингових (цінових) досліджень ринку нафтопродуктів.

           Ради повідомити Вам, що починаючи з квітня поточного року ми значно покращили рівень сервісу для наших клієнтів: суттєво скоротили терміни надання послуг і відпрацювання інших замовлень,  запропонували систему гнучких цін на роботи і послуги з наданням цільових знижок та сервісно-інформаційних бонусів, відновили клієнтоорієнтований  та персоналізований підхід до кожного Замовника.

         Ми гарантуємо  надійність наших результатів та їх впевнену авторитетність у сприйнятті державними  органами виконавчої влади, споживачами, Вашими партнерами та громадськими організаціями.

           З детальним переліком послуг можно ознайомитись на нашому сайті  www.masma.ua  або  за тел. +38 (044) 587-89-42 та по email в контактах.